У Запоріжжя із робочим візитом приїхав президент України Володимир Зеленський. Він відвідав командний пункт оперативного угруповання військ «Запоріжжя» та провів нараду з військовим командуванням та керівниками області.

Про це сьогодні, 27 березня, глава держави повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Відвідав командний пункт оперативного угруповання військ «Запоріжжя». Вручив ордени та медалі співробітникам Служби безпеки України, Національної гвардії, Національної поліції, Державної прикордонної служби, Державної служби України з надзвичайних ситуацій», — йдеться у повідомленні.

Військовослужбовцям президент вручив державні нагороди – ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та За мужність ІІІ ступеня.

Під час наради Володимир Зеленський отримав інформацію про ситуацію у Запорізькій області від військового командування та керівництва. Також обговорювалися такі питання: готовність військових частин та підрозділів до виконання завдань за призначенням, забезпечення потреб переселенців та соціально-економічна ситуація у регіоні.

Крім того, сьогодні з робочим візитом до Запоріжжя прибув гендиректор МАГАТЕ Рафаель Гроссі, про що він повідомив на своїй сторінці у Twitter.

Разом із Володимиром Зеленським він оглянув пошкодження Дніпровської ГЕС у Запоріжжі.

«Дніпровська ГЕС — невід’ємна частина системи забезпечення ядерної безпеки Запорізької АЕС. Володимир Зеленський показав мені останні пошкодження греблі», — написав Рафаель Гроссі.

Він також заявив про підтримку МАГАТЕ щодо ядерних об’єктів України.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 9 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*