У тлі невдалого «великого» весняного наступу Росії в Україні останнім часом у російських ЗМІ все частіше з’являються згадки про можливий наступ у відповідь з боку України. Інформпростір РФ реагує на уповільнення російських операцій із значним занепокоєнням.

Про це повідомив Інститут вивчення війни (ISW).

РФ розглядає власні рішення та заходи щодо підготовки до можливого контрнаступу України.

Згідно з повідомленнями аналітиків, колишній президент РФ Дмитро Медведєв заявив 24 березня про те, що в російському Генеральному штабі поінформовані про те, що Україна готується до наступальних дій, і що Росія розглядає власні рішення та заходи щодо підготовки до можливого контрнаступу України.

Зазначимо, що, згідно з джерелом, у Росії поширюється інформація про те, що Збройні сили України планують напад на Білгородську область у рамках свого контрнаступу.

За інформацією, отриманою від ISW, один військовий блогер попереджає про те, що Збройні сили України, ймовірно, спробують розпочати контрнаступ до того, як російська оборонно-промислова база зможе збільшити виробничий потенціал і зміцнити оборонні можливості РФ.

«Великий» російський весняний наступ досягає кульмінації, а інформпростор РФ, схоже, реагує на уповільнення російських операцій та можливість України повернути ініціативу зі значним занепокоєнням», – розповіли фахівці.

В Інституті вивчення війни пояснили, що російське військове командування буде змушене перекинути значну кількість сил на лінію фронту, щоб запобігти погіршенню ситуації, або відновити наступальні операції.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 9 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*