Засновник і головний фінансист ПВК «Вагнер» Євген Пригожин спростував заяви Кремля про те, що Росія воює з НАТО, і поставив під сумнів існування «нацистів» на території України, про які постійно говорить Москва.

Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

«Кухар Путіна» зазначив, що Росія воює «виключно з українцями», оснащеними технікою, наданою НАТО, та деякими «русофобськими» найманцями, які добровільно підтримують Україну, але не з самим НАТО», — зазначають аналітики.

У звіті також йдеться про те, що Пригожин підкреслив, що російські чиновники, найімовірніше, знали, що НАТО запропонує Україні допомогу, тому що «смішно думати, що коли РФ вирішила розпочати війну, то не врахувала допомогу НАТО Україні».

«Засновник ПВК «Вагнер» розповів і про те, що не впевнений у цілях «денацифікації» в Україні, оскільки не знає, чи є в Україні «нацисти», — інформують в ISW.

Як пояснюють фахівці, своїми висловлюваннями Пригожин «фактично відкинув довоєнні та післявоєнні заяви Кремля про те, що РФ необхідно захищатися від загрози НАТО в Україні, і підірвав необхідність та ймовірність заявлених російським диктатором Путіним максималістських цілей його вторгнення».

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 9 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2713Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*