Кремлівські пропагандисти заявили, що диктатор Володимир Путін нібито здійснив «візит» у тимчасово окупований Маріуполь.

Брехливі російські ЗМІ розповіли легенду, що головний воєнний злочинець РФ нібито катався по зруйнованому місту за кермом авто.

Примітно, що в якості «доказу» пропаганда опублікувала дивне відео.

Посилаючись на пресслужбу Кремля, пропагандисти написали, що диктатор «оглянув кілька об’єктів міста, а також поспілкувався із місцевими жителями».

За легендою, воєнний злочинець прилетів до Маріуполя на гелікоптері. За кермом автомобіля він нібито «об’їхав кілька районів міста, роблячи зупинки».

Пропагандисти цинічно написали, що Путіну нібито доповіли про перебіг будівельних та відновлювальних робіт у місті, в якому російська армія вбила тисячі мирних мешканців та знищила безліч будинків.

«Йшлося про будівництво нових житлових мікрорайонів, соціальних та освітніх об’єктів, інфраструктури ЖКГ, медичних закладів», – цинічно збрехали у Кремлі.

У «найкращих традиціях» пропаганди в РФ видали, що Путін нібито «поговорив із жителями міста і на запрошення однієї з сімей зайшов до них додому».

Також у Кремлі заявили, що диктатор оглянув «пам’ятні місця міста».

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 1 день

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*