На війні проти російських окупантів загинув український актор, гуморист, учасник проєкту «Ліга сміху» Роман Іваненко.

Повномасштабне вторгнення РФ в Україну застало його та його дружину в Німеччині, але Герой повернувся до рідної країни й сам зголосився стати на її захист.

На Вугледарському напрямку воїн із побратимами потрапив в оточення. Вони воювали до останнього. Іваненко отримав тяжке поранення й потрапив до окупантів у полон, але без належної медичної допомоги помер.

Трагедію підтвердив голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Симашкевич у Telegram.

«Тримався з 24.01. до 28.02. Але від терориста гідної медичної допомоги не отримав! Вчора [11 березня] завдяки штурму ворог із позицій був вибитий. Сьогодні [12 березня] Романа евакуювали «на щиті», – повідомив чиновник.

У воїна-артиста залишилися мама та дружина.

«Ми завжди пам’ятатимемо його як щирого, доброго юнака, який безмежно любив свою сім’ю, цей світ і завжди ділився радістю, теплом з усіма. Він справді Герой! І він завжди буде в нашому серці», – написав Симашкевич.

Гуморист Володимир Черняк, кум Іваненка, його друг і колега за командою «Наш формат», написав в Instagram, що загиблий служив у 72-й окремій механізованій бригаді ім. Чорних запорожців Сухопутних військ ЗС України. Ймовірно, він мав позивний «Артист».

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 8 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2767Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*