У Білорусі прикордонники знову поскаржилися на українських колег. Цього разу вони назвали знущанням те, що співробітники ДПСУ повісили макет солдата країни-агресора РФ.

Зазначається, що цей макет у формі російського військового українські прикордонники назвали Валерою.

«Практично щодня чути постріли різні. Було встановлено макет повішеного військовослужбовця у формі російської армії, якого представники України назвали Валерою. Вони вказали, що це військовослужбовець, убитий під Києвом. Це все з метою якогось залякування та психологічного тиску на військовослужбовців, які охороняють державийу кордон нашої країни», – поскаржився заступник начальника прикордонної застави «Глушковичі» Владислав Зенкович.

За його словами, останнім часом кількість провокацій з боку наших прикордонників збільшилась. Він розповів, що вони нібито засвічують лазерним променем відеокамери на кордоні та встановлюють фотопастки, щоб фіксувати прикордонників РБ.

Крім того, українських правоохоронців звинуватили у «хуліганських вибриках», серед яких псування інфраструктури, агресивні жести, у тому числі зі зброєю, образливі написи на дорожніх знаках, листівки із закликами та аудіозаписи політичного характеру, дзвінки з погрозами оперативним черговим.

Загалом, кажуть у Білорусі, ситуація на кордоні напружена. З білоруського боку військові ховаються за мішками з піском та бетонними блоками, місцями навіть вирили окопи.

За їхніми словами, вони чекають від українців провокацій та готові застосовувати зброю.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 20 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2809Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*