На фоні розмов про ймовірні серйозні проблеми зі здоров’ям очільник Чечні рамзан кадиров вкотре з’явився на публіці. Цього разу — завдяки фотографії зі зброєю, яку йому начебто привезли з Донбасу в якості трофею.

Головний тіктокер всія рф заявив, що отримав з передової американський Stinger та українську «Іглу».

У дописі кадиров намагається знущатися над українськими військовими, а також іронізує над НАТО, яке начебто «спеціально залишило» зброю на передовій.

«Висловлюю вдячність Північноатлантичному альянсу за надання такої різноманітної зброї, яку цікаво тримати в руках і вивчати», — зазначив він.

Також він додав, що збирається повернути озброєння «натовським найманцям», але не гарантує, що це відбудеться в «цілості і безпеці».

Варто зазначити, що попри регулярне перебування рамзана кадирова в глибокому тилу, він позиціонує себе як воїн. Хоча насправді дуже далекий від ідеалів військовослужбовця. Не в останню чергу — через зовнішній вигляд, який може бути пов’язаний із серйозною хворобою. Втім користувачів мережі не сильно турбує стан здоров’я глави Чеченської республіки, адже кількість критики на нього виливається величезна.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 3 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2785Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*