У Києві 10 березня попрощалися з Героєм України, командиром батальйону «Вовки Да Вінчі» Дмитром Коцюбайлом. Його тіло привезли до Михайлівського Золотоверхого собору, звідти труну з тілом Героя з почесним караулом доправили на Майдан Незалежності, щоб вшанувати пам’ять воїна могли всі охочі.

На церемонії прощання були присутні тисячі людей, а також найвище військово-політичне керівництво України.

 

До Михайлівського собору прийшли сотні українців, які хотіли віддати данину пам’яті воїнові, що віддав життя, захищаючи Україну від споконвічного ворога. Храм був переповнений людьми. Люди зібралися й біля собору.

Вклонитися пам’яті легендарного воїна до Михайлівського собору прибув президент України Володимир Зеленський та прем’єрка Фінляндії Санна Марін, що 10 березня приїхала до Києва з офіційним візитом.

«Боляче втрачати наших героїв. Хоробрих, сміливих, сильних. Вірних собі і державі. Разом із прем’єр-міністром Фінляндії Санною Марін попрощалися із Дмитром Коцюбайлом. Передав матері «Да Вінчі» Оксані Коцюбайло відзнаку «Хрест бойових заслуг», якою посмертно удостоєно її сина. Ніколи не забудемо. І будемо завжди вдячні. Вічна пам’ять!» – зазначив Зеленський після прощання з воїном.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*