На жаль, обороняючи незалежність України, захищаючи життя кожного її громадянина, загинули військові цілого танкового екіпажу 93-тьої окремої механізованої бригади «Холодний Яр» Сухопутних військ ЗСУ.

Про це повідомила пресофіцерка бригади Ірина Рибакова.

Вона згадала загиблих як щирих, веселих та скромних чоловіків.

«Наші любі хлопці відійшли у вічність. Цілий екіпаж. Такі щирі, такі веселі, скромні. Вони були чудові. Спочивайте з миром. І нехай ваші вбивці будуть прокляті і не знайдуть спокою ні за життя, ні після смерті», – написала Рибакова.

У коментарях до допису боєць 93-тьої бригади Володимир Дяченко додав, що танковий екіпаж був шикарним і завжди допомагав та прикривав піхоту. А також подякував за все, що вони зробили: «Подяка величезна! Земля вам, хлопці, пухом! Слава Україні».

У фонді «Повернись живим» також поділилися спогадами про героїв танкового екіпажу бригади «Холодний Яр», а також назвали їхні імена.

Так, героями, що полягли у боях за Бахмут, були:

  • водій-механік Андрій Мельник,
  • командир екіпажу Віталій «Тяпа» Кобець,
  • навідник Сергій Леонтьєв.

У фонді підкреслили, що у листопаді 2022 року Віталій «Тяпа» Кобець брав участь у боях в Ізюмському районі Харківської області. Тоді чоловік розповідав, що під час бою, у якому супротивнику вдалося пошкодити його машину, зміг підбити ворожий танк. Після цього військовий пройшов лікування, а згодом – повернувся на фронт та отримав у підпорядкування два трофейні танки.

«Коли після поранення вперше заліз у танк, мене трусило від спогадів, як у секундах вирішується – виживеш чи загинеш. Але я переборов страх», – говорив офіцер.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 1 день

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2710Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*