Маша Кравець, дочка відомої української актриси та телеведучої Олени Кравець, з 15-ти років жила окремо від батьків із подругою. Однак під час повномасштабної війни дівчина повернулася до батьківського дому.

Як виявилося, у місце, де знаходилася квартира доньки гумористки, влучила російська ракета.

На щастя, житло практично не постраждало. Проте артистка з чоловіком ухвалили рішення, що залишатися там 20-річна Маша не буде.

Про це Кравець уперше розповіла в інтерв’ю «ЖВЛ».

«Прилетіла ракета до цього будинку. Він не був зруйнований, але… Це було на Лук’янівці навесні. Ми розуміли, що вона там не залишиться», – поділилася комедіантка.

Спочатку Кравець із трьома дітьми, дорослою Машею та шестирічними двійнятами Ванею та Катею, а також свекрами жила в Польщі. Через пів року вони повернулися до Києва – психіка, як зізналася актриса, не витримувала далеко від дому. Окрім цього, зірка не хотіла віддавати молодших дітей у перший клас не в Україні. Боялася, що вони не зможуть адаптуватись через незнання польської мови та інших нюансів.

Повернувшись додому, двійнятам та й самій зірковій мамі довелося зіткнутися з військовими реаліями, про які в Польщі вони лише читали з новин або чули від батька по телефону.

«Один раз ми заходили до школи, я тільки беруся за ручку дверей – і такий потужний вибух. Ну такий він був потужний. Я розумію, що у мене просто трясуться ці двері в руках, скло завібрувало. Катя тоді вперше дуже злякалася. Почала плакати. А Ваня, не знаю, звідки в нього це, він просто: «Та ну, Катю, це хвиля, десь вибух». Навіть я не можу дати собі ради, а в ньому щось чоловіче таке є», – поділилася Кравець.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 3 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*