Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав українського президента Володимира Зеленського «гнидою» та кинув йому виклик.

Про це білоруський диктатор розповів під час пресконференції у вівторок, 7 березня.

Лукашенко звинуватив українські спецслужби, зокрема і президента Володимира Зеленського, в атаці дронів по аеродрому «Мачулищі».

«Висновок один. Я ще якось думав, що Україні потрібен мир, що Зеленський вболіває за свій народ. Президент Зеленський — просто гнида. Просто гнида! Такі операції не проводяться без погодження з керівником країни та головнокомандувачем. Це я вам говорю як президент «, — сказав він.

Слуга Путіна пояснив свої слова, адресовані Зеленському. Лукашенко у цьому контексті згадав про якийсь «пакт про ненапад», про який знає лише він.

«Гнида тому, що він бігає навколо Білорусі, надсилає до нас людей і просить, як я вже казав: «Давайте укласти пакт про ненапад, давайте домовимося, у нас з вами немає жодних проблем». На що я говорив: «Ми не збираємося нападати». — «Ні, давайте підпишемо договір під заступництвом Організації Об’єднаних Націй, що ви на нас не нападете». Ви чули мої всі ці заяви. І в цей час… Що ж, виклик кинутий», — заявив диктатор Білорусі.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*