У боях за Україну під Бахмутом загинув легендарний український військовий Дмитро Коцюбайло із позивним «Да Вінчі». Воїну у листопаді виповнилося лише 27 років.

Інформацію про загибель наймолодшого командира 1-ї штурмової роти ДУК «Правий сектор» та чинного командира 1-ї ОМБ «Вовки Да Вінчі» повідомив президент Володимир Зеленський.

Війна для Дмитра розпочалася не 24 лютого, а ще дев’ять років тому.

«Сьогодні в бою загинув «Да Вінчі», герой України, доброволець, людина-символ, людина-хоробрість, – Дмитро Коцюбайло. Боєць 67-ї окремої механізованої бригади, комбат. Загинув в бою під Бахмутом, у бою за Україну. Україна завжди памʼятатиме своїх героїв. Наша памʼять про них не згине. Згине цей ворог, що прийшов в Україн», — написав президент.

Відомо, що уродженець Івано-Франківської області пішов на фронт у 2014 році, коли йому було лише 18 років. Після участі у Майдані він приєднався до Правого сектору та вирушив на схід України захищати країну від росіян.

Брав участь у боях за Покровськ, Карлівку, Піски та Савур-Могилу. Того ж року під Донецьком зазнав тяжкого поранення — в обличчя прилетів уламок снаряда, розірвавши губу та вибивши зуб, другий уламок перебив ключицю. Після лікування одразу ж повернувся до строю.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*