Страшний воєнний злочин російських окупантів, які розстріляли українського полоненого, розлютив українців.

Відео розстрілу з автомата беззбройного українського військовополоненого з’явилось у соцмережах 6 березня.

Наразі достеменно невідомо коли та де саме воно було знято. Також наразі не встановлена особа вбитого військового. На страшних кадрах озброєні люди підходять до беззбройного полоненого у військовій формі з українськими шевронами, який каже «Слава Україні». Після цього отримує цілу чергу з куль.

Відео виклали самі росіяни. Воно є доказом воєнного злочину — порушення армією рф Женевських конвенцій, де гарантується збереження життя полоненим.

Активіст Сергій Стерненко у своєму відеозверненні заявив, що варто усвідомити, що це геноцид.

«Росіяни нас вбивають саме за те, що ми українці. Це геноцид. І ніяк інакше. Мусимо робити усе, аби помститись за кожного вбитого і закатованого. За нашого полоненого. За Бучу та Маріуполь. За розстріляне Відродження. За Голодомор. За кожне зерня 33-го», — сказав Стерненко.

Стерненко додав, що найкращий спосіб для помсти — допомога ЗСУ, потрібно далі підтримувати українську армію.

Журналіст Денис Казанський вважає, що це відео є доказом того, що ми воюємо з нелюдами, які втратили людську подобу.

«Тупі виродки, які розстріляли українського солдата за те, що той сказав «Слава Україні!», подарували Україні нового героя та потужний символ, що об’єднує. Цей солдат, який не відмовився від своїх поглядів навіть під дулом автомата і не просив помилування, ще стоятиме на постаменті в кожному українському місті», — вважає Казанський.

Якби росіяни мали мізки, вони б не викладали таке відео, стверджує журналіст. Але вони самі своїми руками створили для українців справжнього національного героя. Не бабусю з прапором, розкручену політтехнологами.

Історик і молодший сержант Юрій Гудименко так прокоментував жахливе відео з розстрілом полоненого: «Я не знаю, які підібрати слова, окрім тих, що колись сказав один мій друг. Всі помруть. Не всі живуть».

Художник та музикант Іван Семесюк впевнений, що росіяни не ставлять перед собою за мету перемогу, а хочуть накликати на себе гнів, який знищить їхнє існування.

«На відео ми бачимо те, заради чого середньовічне лицарство виходило в бій. Тріумфальна смерть, яка робить лицаря безсмертним у прямому смислі цього слова. Все більше переконуюся, що русскіє не ставлять перед собою за мету перемогу, вони щосили прагнуть пробудити страшну силу, яка нарешті зітре саму пам’ять про них і тим знищить пекло їхнього русского існування», — пише Семесюк.

Семесюк вважає, що росіяни самі ж створили проти себе міф, нічого хорошого їх не очікує.

«Цей його чин, він має в собі таку метафізичну силу, що навіть страшно про це думати. Саме тому, що волею випадку став зафіксованим і миттєво потрапив у міф. Лицар призвав усі небесні воїнства, як бойовий ріг древності. Нічого хорошого русскіх не очікує», — додав Семесюк.

Мільйони зараз відповідають загиблому: «Героям слава!», пише журналістка Ірина Ромалійська: «Зараз всі намагаються з’ясувати ім’я цього сміливого чоловіка. З того відео, що шириться соцмережами, виходить, що росіяни розстріляли українського полоненого, без зброї, який спокійно так сказав їм: «Слава Україні». Вбивали прицільно. В голову. І ще дострілювали. Мабуть, тому що сильно їх зачепило це «Слава Україні». Мільйони зараз відповідають загиблому: «Героям слава!». Герою, слава тобі. Щирі співчуття близьким».

Засновник платформи Prometheus Іван Примаченко процитував слова Степана Бандери: «І прийде час, коли один скаже: «Слава Україні! «, а мільйони відповідатимуть «Героям слава!»..

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 7 дней

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2785Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*