Відомий український стендап-комік та учасник подкасту Srakadupa Андрій Щегель відверто заявив, що під час повномасштабної війни він зумів втекти з України.

Комік заявив, що його не гризуть сумління совісті, адже зараз він живе в «комфортній психологічній обстановці».

Щегель розсекретив, що наразі перебуває у Туреччині.

Також під час розмови з Романом Скрипіним гуморист заявив, що разом з ним з України втекло ще четверо чоловіків.

«Я в Туреччині. З*бався, як пацюк. У мене три повістки. Мої повістки – це дві з Рахова і одна з Надвірної. Я не боюсь воєнкомів… Визначаю себе як вільну людину. Зрозумів, що мені некомфортно і що я більше не можу і знайшов собі спосіб з*батися і пожити в комфортній психологічній обстановці», — сказав Щегель.

Комік додав, що таким чином він «попіклувався про своє здоров’я» і «реалізував своє право на ох*єнне життя».

Розповів Щегель й про те, як йому вдалося виїхати, оскільки під час війни чоловіків з країни не випускають.

За словами коміка, він отримав дозвіл на виїзд з країни як артист: «Так я артист. Я репрезентую Україну за кордоном. Мені виїзд робили такі рахіти, які робили його два місяці, бо вони не можуть скласти букви за порядком. У дозволі на виїзд нас виїжджало шість людей, а виїхало п’ять, бо прізвище одного неправильно написали. Так що це все робиться, і дуже легко», — прокоментував артист.

Він також заявив, що у нього є цілий план, куди він вирушить далі, оскільки у Туреччині він може перебувати лише 90 днів.

У планах Щегеля поїхати до Албанії на два місяці, він планує тур Європою, а потім заїхати на Балі та «ще кудись, де можна бути без документів».

Стосовно того, що наразі багато хлопців захищають Україну і віддають своє життя, щоб він потім міг повернутися до країни, яка перемогла, Щегель, який за плечима має військове училище, відповів: «Я виходжу з того, що це вибір хлопців – гинути. Я щиро співчуваю кожному, хто вимушений зараз боронити Україну, бо він її любить і щиро співчуваю Україні, що вона переживає найжахливішу трагедію в своїй історії», — сказав Щегель.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 8 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2767Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*