Секретар РНБО Олексій Данілов вважає, що враховуючи нинішні реалії в питанні деокупації Криму, єдиним шляхом звільнення тимчасово окупованого Росією півострова є військовий.

За його словами, наразі Україна вже не може керуватися стратегією, яка була схвалена 24 березня 2021 року, оскільки вона потребує внесення змін і не є актуальною.

Він пояснив, що там було кілька пунктів, зокрема, і військовий.

Але в пріоритеті розглядався політико-дипломатичний шлях звільнення тимчасово окупованого Криму.

«Нам потрібно прийняти відповідні документи, і за них має проголосувати Рада національної безпеки і оборони України. В даний період часу іншого шляху як військового за рішенням звільнення Криму я не бачу», – зауважив Данілов.

Водночас, він додав, що остаточне рішення ухвалюватимуть члени РНБО. Крім того, зміни потрібно буде встановити указом президента.

«Нам треба ухвалити відповідні документи, і за них має проголосувати Рада національної безпеки й оборони України. Наразі іншого шляху як військового у вирішенні звільнення Криму я не бачу… Ми відпрацьовуємо всі документи щодо процесів, що відбуваються в секторі безпеки і оборони України. Це один з них», – розповів секретар РНБО.

Крім того, Данілов наголосив, що Україні потрібно зосередитись на перемозі над країною-терористкою РФ, і додав, що українці точно знають, якою повинна бути наша перемога.

«Зараз інколи лунають заклики, що «треба дати спокій АР Крим», «йти на поступки щодо Донецької та Луганської областей», що «де зупинимося, там і зупинимося». Для України це дуже небезпечна річ», – сказав Данілов.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 19 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*