Після гучного «шабашу» у Лужниках користувачі соціальних мереж розшукали ту саму Анечку з Маріуполя, яка на сцені подякувала окупанту за порятунок її і «сотні тисяч дітей».

Користувачі Мережі з’ясували, що врятована дівчинка далі живе в окупованому Маріуполі. Ба більше, скаржаться, що її цькують і навіть погрожують вбuти.

Зокрема, українцям вдалося знайти ролик з вибаченнями про забуті слова від жительки Маріуполя. Після того, як відео Анни оприлюднили, вона закрила свою сторінку та видалила попередні ролики.

На одному з них дівчина заявила, що вона розгубилася на сцені, бо на неї дивилися росіяни з трибун.

«Мене зараз дуже сильно хейтять, мене задирають через це і навіть погрожують вбuти. Я зараз живу в Маріуполі. За мене заступаються подруги, бо багато людей не вірять, що я маріупольська», – говорить зірка «Лужників».

Анна доводить у соцмережах, що її не змушували там виступати. Однак, як їй вдалося з Маріуполя опинитися в Москві, вона не пояснила.

Дитина пригадала, що піднялася на сцену «зі своїми словами». Школярка додала, що «людина, яка стояла там, дійсно її рятівник» і весь цей час вони не бачилися.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 3 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*