У Білорусі триває серія НП із російськими літаками. Цього разу звук, схожий на вибух, був чутний з боку аеродрому «Мачуліщі», з якого зазвичай злітають літаки-носії ракет «Кинджал» МіГ-31К.

Як інформує група спостерігачів «Беларускі Гаюн», на околицях аеродрому спостерігається підвищена активність ДАІ та внутрішніх військ (ВВ).

«ДАІ зупиняла машини, що проїжджали повз, перевіряла багажники та документи водіїв. Було помічено рух МАЗів ВВ до аеродрому, а також біля місцевого відділення МВС стояли співробітники в бронежилетах і з автоматами», — йдеться в повідомленні.

Наголошується, що місцеві жителі повідомили про те, що в районі 8-9 години ранку чули вибухи з боку аеродрому, а інші зазначили, що чули їх уночі.

За даними ініціативи BYPOL, вибух призвів до пошкодження російського транспортного літака та снігоприбиральної техніки.

Околиці продовжує патрулювати гелікоптер, на аеродромі посилили охорону, а на землі проводять пошукові роботи.

Пізніше BYPOL повідомив, що удару було завдано по літаку далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50, який уже отримав неформальну назву «провісника війни».

«Внаслідок 2-х вибухів постраждали передня та центральна частини літака, пошкоджена авіоніка та радіолокаційна антена», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що через пошкодження літака навряд чи зможе найближчим часом піднятися в повітря. Варто зазначити, що офіційного підтвердження цієї інформації не надходило.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 9 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2767Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*