Очільник Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнеко розповів, що зранку 24 лютого 2022-го написав смс-повідомлення президенту Володимиру Зеленському. Сталося це о 05:17.

За його словами, на момент відправлення смс главі держави росіяни вже активно наступали.

«Особисто Зеленському я відправив SMS о 5-й годині 17 хвилин, коли вже практично по всьому державному кордону йшло вторгнення», — каже Дейнеко.

«Доброго ранку, шановний пане президенте. Дозвольте доповісти. Це – повномасштабна військова агресія з боку Російської Федерації. Обстріляна низка пунктів пропуску на кордоні з РФ, ведеться вогонь «Градами» з їх території. Над Чорнобильською зоною чутно проліт реактивної авіації. Також «Гради» б’ють з Криму. На даний момент п’ять поранених. Мої підрозділи займають позиції», —  процитував Дейнеко повідомлення.

Голова ДПСУ зауважив, що повномасштабне вторгнення розпочалося о 03:40 на ділянці Луганського прикордонного загону. Розвідувальна група ворога напала на прикордонний пост.

«Одразу ми мали першого загиблого воїна в цій повномасштабній агресії. Прийшли доповіді, і близько четвертої ранку я доповів міністру внутрішніх справ Денису Монастирському про те, що на трьох напрямках мої підлеглі уже ведуть бої, що насуваються колони. Я так зрозумів, що він уже доповідає президенту», — згадує Дайнеко.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 16 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*