Пішов із життя майор і командир 1-го батальйону полку «Азов» Олег Мудрак із позивним «Сухар». Разом з іншими захисниками «Азовсталі» він провів півроку у полоні росіян та пережив терakт у Оленівці.

Трагічну новину повідомив його племінник Данило у своєму Інстаграмі. Також інформацію підтвердила дружина командира «Азова» та керівник ГО «Асоціація сімей захисників «Азовсталі» Катерина Прокопенко.

Олег Мудрак брав участь у війні з перших днів 2014 року. Коли ворог здійснив повномасштабне вторгнення у 2022 році, він разом із побратимами захищав Маріуполь, а після «Азовсталь».

Разом з іншими «азовцями» у травні 2022 року 36-річний «Сухар» потрапив до російського полону, де неабияк схуд. Його фото з полону, зроблені у серпні 2022 року, жахнули мережу. Замість вгодованого та м’язистого воїна на фото була виснажена та закатована людина.

Олега Мудрака тримали у колонії у Оленівці, де влітку 2022 року стався теракт та загинули сотні українських військовополонених. У вересні 2022 року «Сухара» обміняли разом із командирами «Азова» на віктора медведчука.

Причина смерті Олега Мудрака не повідомляється його племінником, але у мережі пишуть, що у нього не витримало серця. Після визволення з полону у азовця, ймовірно, сильно постраждало здоров’я.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 20 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*