Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що вирішальні бої у війні РФ проти України будуть у середині-наприкінці весни.

Про це він повідомив в інтерв’ю Forbes Україна.

За його словами, він не прогнозист, оскільки розвідка робить висновки, а не прогнози. Він зазначив, що його думка не змінилася і з середини до кінця весни будуть вирішальні бої, які стануть переломним моментом у війні. Буданов сказав, що якщо накласти футбольну аналогію на рік великої війни, зараз йде 70-та хвилина матчу за рахунку 1:1.

Розвідник заявив, що в його розумінні після виходу на кордони 1991 року Україні необхідно створити умови для зони безпеки навколо своїх рубежів.

«Є багато варіантів, 100 км зона, але і 40 км буде більш-менш нормально. Щоб ви правильно зрозуміли мою логіку. Чи йти нам далі – питання не до мене, а створити зону безпеки навколо кордону – потреба. Є багато варіантів, яким чином досягти цієї мети», — каже начальник ГУР.

Він наголосив, що навколо кордонів України має бути демілітаризована зона без озброєнь та з нормальним контролем, щоб Україна завжди мала час на реагування.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 13 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2772Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*