Тема війни в Україні стала ключовою у цьогорічній маскарадній ході Розенмонтаг, яку у Німеччині традиційно проводять на Масляну.

Учасники ходи зобразили російського диктатора кривавим вбuвцею.

У понеділок, 20 лютого, у Німеччині відбулася маскарадна хода Розенмонтаг, яка є завершенням карнавального сезону.

Карнавали пройшли в містах Дюссельдорф, Кельн та Майнц. Особливу увагу приділили президенту Росії Владіміру Путіну.

У Дюссельдорфі, де карнавал зазичай вважають найбільш заполітизованим, вулицями провезли ляльку у вигляді Путіна, який купається у кривавій ванні. Причому ванна виконана у кольорах українського національного прапора.

Німці також показали Путіна, який цілується з дияволом, використавши як референс відоме фото поцілунку лідера ЦК КПРС Леоніда Брежнєва та керівника Німецької демократичної республіки Еріха Хонеккера у 1979 році.

Не оминули німці і скрутне становище російської армії, яка виявилась набагато слабшою, ніж вважалося до вторгнення на територію України. Вони висміяли російську армію за допомогою зображення танка на велосипедних колесах.

Учасники карнавалу висміяли і німецького канцлера Олафа Шольца та його зволікання з допомогою Україні. Вони показали Шольца, якого в спину штовхає бик з прикріпленим до хвоста синьо-жовтим прапором. На бику також було написане прізвище Марі-Аґнес Штрак-Циммерманн – це німецька парламентарка, голова оборонного комітету Бундестагу, яка фактично від початку російського вторгнення наполягає на посиленні підтримки Німеччиною України.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 19 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*