Хореограф Влад Яма та його дружина Лілія намагаються допомагати українцям у США.

Вперше в житті подружжя вирішили взяти участь у напівмарафоні заради важливої мети. Благодійний захід допоможе зібрати кошти для дітей-спортсменів, які втратили батьків через війну в Україні.

Про забіг Яма розповів на своїй сторінці в Instagram.

«У нас день почався о 4-й ранку. Прямуємо на свій перший в житті півмарафон. Це неабиякий виклик. Не знаємо, як все піде. Але… Тут, у Сполучених Штатах, хочемо не тільки нагадати про війну в Україні, але й допомогти тим, хто від неї постраждав. Це мій перший особистий збір. Для дітей-спортсменів, що втратили батьків внаслідок воєнних дій», — поділився танцюрист.

На зібрані кошти подружжя планує придбати для дітей спортивне взуття, щоб вони могли продовжувати свої тренування і досягати нових вершин.

«Ці маленькі герої живуть в спорт-інтернатах і продовжують тренуватися. То ж нумо разом задонатимо і купимо їм спортивне взуття! Таких дітей, нажаль, багато(переді мною зараз список — імена і розміри), але все в наших силах! Більше зберемо — більше взуємо! 10-20-30-100 спортсменів, скільки зможемо. Нехай і вони матимуть змогу займатися спортом і прославляти Україну», — розповів Яма.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 3 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*