Російський пропагандист Володимир Соловйов впав в істерику через резонанс навколо фото його сина Данила Соловйова, де той позує з манікюром і макіяжем.

Соловйов-батько заступився за спадкоємця – стверджує, що він уже навчається в Москві, а не в Лондоні, і нібито не ухиляється від мобілізації. Більше того, пропагандист заявив, що Данило – «глибоко набожний хлопець», який нібито знімає фільми про православні храми. А пропагандистські ЗМІ, які написали про його сина, Соловйов, зриваючись на крик, назвав «продажними укронацистськими тварюками» і заявив, що «вибачення не приймаються».

«Через те, що мій син – молодий гарний хлопець із модельною зовнішністю, ви розміщуєте його фотографії кількарічної давності? А він ще музикант талановитий і знімає фільми, зокрема про православні храми», – заявив Соловйов.

За словами пропагандиста, Данило нібито навчається «в московському вищому навчальному закладі, ні звідки не тікає, ні від чого не ухиляється».

А сам рупор Кремля залишився ображений на колег із росЗМІ, які написали про його сина. Нагадаємо, в мережі звернули увагу на фото сина Соловйова.

Користувачі задалися питанням, чому Данило, чий батько активно закликає кидати на війну проти України строковиків, не поспішає поповнити лави армії РФ.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 20 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*