Уже кілька днім Національна енергетична компанія «Укренерго» не формує ліміти споживання електроенергії для регіонів України. Це повʼязано збільшенням генерації.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав генеральний директор холдингу YASNO Сергій Коваленко.

Так, наразі в Україні працюють усі дев’ять енергоблоків атомних електростанцій. Також працюють додаткові блоки на деяких українських ТЕС, крім того, більш активно працюють ГЕС – разом із АЕС вони дозволяють виробляти більше електроенергії.

Саме це дозволяє не формувати ліміти споживання, тож генераційних обмежень на даний момент в Україні практично немає, зазначає Коваленко.

«І це справді дивовижно. Енергетики роблять титанічну роботу, щоби ми з вами були з мінімальними відключеннями або взагалі без них», – наголосив він.

Однак наразі ще рано говорити про те, що систему відновили настільки, щоб вона могла функціонувати зовсім без перебоїв. Зокрема, у деяких районах Києва (в частині Голосіївського, Святошинського та Шевченківського) зберігається дефіцит пропускної спроможності мереж.

В YASNO пояснили, що мережі НЕК «Укренерго», які були пошкоджені через російські ракетні удари, ще не можуть передавати такі обсяги електроенергії, які б дозволили забезпечити світлом всіх жителів української столиці. Через це у вказаних районах локально можуть застосовувати відключення електроенергії за графіками.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 8 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2767Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*