Один із головних пропагандистів Росії Володимир Соловйов активно закликає відправляти на фронт солдатів строкової служби та виступає проти ЛГБТ. Проте обидва його сини призовного віку не поспішають на війну. Більше того, у мережі поширили фотографії Данила Соловйова, який позує на камеру із зачіскою, манікюром та макіяжем.

Користувачі Twitter пожартували, що він міг підписати контракт із модельним агентством.

Володимир Соловйов в ефірі авторського політичного шоу повідомив, що уряду Росії необхідно відправляти на фронт солдатів-строковиків. Він зазначив, що молоді військові і самі не проти вирушити «в зону СВО», адже там уже воюють їхні батьки.

Також телеведучий перед камерами заявив, що російська армія кожні півроку має від 120 до 140 тисяч «прекрасно підготовлених» молодих солдатів, тому це «питання треба якось вирішити».

Однак примітний той факт, що Соловйов має двох синів призовного віку, жоден з яких не подався воювати.

«Син Володимира Соловйова Данило Соловйов розповів, що поки не може укласти контракт із міністерством оборони Росії та вирушити за захист Донбасу, оскільки у нього вже укладено контракт із лондонським модельним агентством», – написали 10 лютого автори сторінки Думмінг Тупс (Анк-Морпорк) у гумористичних цілях.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 21 час

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2809Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*