Цього тижня у Володимира Зеленського був справжній дипломатичний марафон, адже він встиг завітати і в Лондон, і в Париж, і в Брюссель.

Опісля Медведєв у письмовій форі висловив своє невдоволення через те, що лідери європейських країн підтримали Україну.

Зауважимо, що зараз Медведєв є заступником керівника Ради Безпеки Росії. Посада наче важлива, однак фактично він нічого не вирішує, тому й аби згаяти час, пише нісенітниці у своїх соціальних мережах. Зокрема, він назвав зустрічі Зеленського з Макроном, Шольцом, Сунаком нібито «цирком».

«Прямі трансляції, перші шпальти газет, фотографії з європейськими босами. Апогеєм «цирку виродків» стала аудієнція зеленої засмальцьованої майки у британського монарха», – написав він.

Водночас Мєдвєдєв «запевнив», що українська влада буцімто насильно відправляє людей на фронт, однак чомусь забув сказати, що Кремль досі проводить мобілізацію, адже відповідного наказу про її закінчення від Путіна ще не було.

Він також сказав, що «Україна принесла Європі лише проблеми», однак не написав, що саме Росія розв’язала цю війну. Словом, звинувачував російський маразматик українського президента та всю державу в тому, у чому сама винна Росія.

Наостанок він заявив, що європейська цивілізація «зникне» через підтримку України, хоча, очевидно, це стосується насамперед Росії.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 8 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2767Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*