Російські окупанти вночі завдали ракетного удару по Дніпру, є поранені.
Про це повідомив мер міста Борис Філатов.
За словами мера, поки незрозуміло куди ворог стріляв і з якою метою.
«Тварі на День міста вирішили нас «привітати» і вдарили по центру Дніпра ракетою. Попередньо, загиблих немає. Але є поранені», — написав він.
Він додав, що масштаб руйнувань уточнюється.
Оновлено. Ударили прямо по житловому кварталу, де мирно спали люди. Поранений 72-річний чоловік. Він госпіталізований у важкому стані. Є руйнація адмінбудівель, магазинів, ринку, складів та житлових будинків. Деталі уточнюються.
Advertisement
