Російські окупанти вночі завдали ракетного удару по Дніпру, є поранені.

Про це повідомив мер міста Борис Філатов.

За словами мера, поки незрозуміло куди ворог стріляв і з якою метою.

«Тварі на День міста вирішили нас «привітати» і вдарили по центру Дніпра ракетою. Попередньо, загиблих немає. Але є поранені», — написав він.

Він додав, що масштаб руйнувань уточнюється.

Оновлено. Ударили прямо по житловому кварталу, де мирно спали люди. Поранений 72-річний чоловік. Він госпіталізований у важкому стані. Є руйнація адмінбудівель, магазинів, ринку, складів та житлових будинків. Деталі уточнюються.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 1 месяц

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2870Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*