Російські окупанти обстріляли Енергодар Запорізької області у неділю, 28 серпня. Під атаку потрапили третій і п’ятий мікрорайони міста.

Про це повідомив мер Енергодара Дмитро Орлов.

«Попередньо відомо про потрапляння в одну з квартир будинку по Воїнів- Інтернаціоналістів! Інформація щодо постраждалих та масштабів руйнувань уточнюється», — сказано в повідомленні.

Також зазначається, що в сусідніх будинках місцями вибило шибки. Є займання припаркованих на подвір’ї автомобілів.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак у відповідь на обстріли Енергодара написав, що ядерний шантаж не має залишатися без відповіді.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 1 месяц

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2870Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*