Російські окупанти обстріляли Енергодар Запорізької області у неділю, 28 серпня. Під атаку потрапили третій і п’ятий мікрорайони міста.
Про це повідомив мер Енергодара Дмитро Орлов.
«Попередньо відомо про потрапляння в одну з квартир будинку по Воїнів- Інтернаціоналістів! Інформація щодо постраждалих та масштабів руйнувань уточнюється», — сказано в повідомленні.
Також зазначається, що в сусідніх будинках місцями вибило шибки. Є займання припаркованих на подвір’ї автомобілів.
Керівник Офісу президента Андрій Єрмак у відповідь на обстріли Енергодара написав, що ядерний шантаж не має залишатися без відповіді.
Advertisement

