Тимчасово окуповані райони на півдні України перебувають у стані гуманітарної катастрофи, там відбулося відключення електро- та водопостачання.
«Південь України, окуповані райони, вже в стані гуманітарної катастрофи. Додатково до всього зла, яке туди принесли окупанти, сталося відключення електрики, води, каналізації. Росія принесла на нашу землю деградацію, якої тут ніколи не бачили», — заявив президент.
Він зазначив, що така критична ситуація була неможливою до окупації. За його словами, в цьому і полягає «гордість» сучасної російської держави, вона вміє тільки «робити можливим найгірше».
Advertisement
