Росіяни традиційно влаштовують провокації у різні символічні дати. Тому є імовірність обстрілів українських міст крилатими ракетами саме у День Незалежності України, і напередодні, у День Державного прапора.

Таку думку висловив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в ефірі інформаційного телемарафону.

«Росія — це архаїчна держава і вона прив’язує свої дії до певних дат…Вони (росіяни — ред.) ненавидять нас, тому спробують 23 і 24 серпня збільшити кількість обстрілів крилатими ракетами певної низки наших міст. Безумовно, Київ буде в цьому переліку», — сказав Подоляк.

Водночас, посадовець наголосив, що «рускій мір» абсолютно програє за всіма цивілізаційними нормативами Україні. Тому росіяни хочуть отримати компенсацію за те, що їх принизили, і тому буде збільшено кількість обстрілів українських міст.

Подоляк закликав українців бути особливо уважними до сирен цими днями — не нехтувати ними, а спускатися до укриттів.

«Пам’ятаємо оці «потужні» промови про те, що вони через три дні йтимуть маршем Хрещатиком в Києві і таким чином покажемо, чому «рускій мір» значно сильніший, ніж український… Треба просто обережно ставитись до свого життя. І якщо працює сирена, то треба використовувати цей час для того, щоб знайти місце, де пересидіти цю спробу РФ вдарити по мирних містах», — підкреслив Подоляк.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 22 часа

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2809Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*