За допомогою арсеналу далекобійної зброї та партизанам Україна завдала удари глибоко в тилу ворога у Криму та на Херсонщині.

Про це пише The New York Times.

ЗСУ порушили критичні лінії постачання і все частіше вражають цілі, які мають ключове значення для бойового потенціалу рф. Нова стратегія добре підходить для контрнаступу на Херсон, постачання якого залежить лише від чотирьох мостів через Дніпро, вважають у виданні.

Автори зазначають, що Україна сподівається розпочати перелом ходу війни на півдні.

У звіті «Інституту вивчення війни» наголошується, що на правому березі Дніпра залишився лише гарнізон російських бойовиків без свого вищого командування, тому їхнє становище дедалі більше погіршується.

Українські захисники зробили непроїзним останній міст через Дніпро, яким могли скористатися окупанти – Каховський. Таким чином ворожий гарнізон біля Херсона опинився в оточенні.

«Каховський міст був єдиним автомобільним мостом, яким могли скористатися російські війська після того, як українські сили успішно вивели з ладу Антонівський міст. Російські сили не можуть підтримувати масштабні механізовані операції без надійного GLOC (шляхів сполучення). Доставляти боєприпаси, паливо та важку техніку, достатню для наступальних або навіть широкомасштабних оборонних операцій, через понтонні переправи або повітря непрактично, якщо взагалі можливо», – йдеться в повідомленні.

ISW припускає, перешкоджання окупантам відновити будь-який із трьох мостів у Херсонському напрямку позбавить російську армію здатності захищатися на правому березі Дніпра навіть від обмежених контратак ЗСУ.

За словами американських експертів, у окупантів частіше почали з’являтися повідомлення про нестачу постачання важкої техніки та про збільшення кількості полонених.

В Інституті прогнозують гостру нестачу палива, боєприпасів та провізії, через що загарбники почнуть мародерити.

Водночас ISW вважає, що російські військові спробують тікати повітрям. Про це може свідчити концентрація російських ПДВ у західній частині Херсонської області.

Керівник військової розвідки Британії Джим Гокенгалл не очікує, що цього року Україна чи росія отримають якісь значні військові здобутки.

Розмір запасів, які створила російська армія, буде ключовим для її витривалості на правому березі Дніпра в Херсонській області.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 18 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*