У тимчасово окупованому Маріуполі пролунав надзвичайно потужний вибух. Його було чути в усіх без винятку районах міста. Повідомляється, що причиною вибуху стала детонація авіабомби.

Про це заявив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Він натякнув, що тут не обійшлося без місцевих сил спротиву.

«Маріуполь. 15:40 вибух, який чуло все місто. Всі райони. Подробиці – згодом. І так. Не без нас», – натякнув на те, що вибух не є випадковим, радник міського голови.

Вибух у Маріуполі підтвердили також у міській раді.

«Сильний вибух у Маріуполі! О 15:40 в окупованому Маріуполі прогримів сильний вибух. Його чуло все місто. Про це повідомляють місцеві жителі», – зазначили в законній міськраді Маріуполя, також пообіцявши згодом повідомити більше.

«У Маріуполі – вибухи! Наші! Місто Марії буде звільнене!» – написав народний депутат України Олексій Гончаренко.

Згодом Андрющенко уточнив, що вибух пролунав у районі шлакової гори по вулиці Макара Мазая Кальміуського району, де облаштували пункт приймому та сортировки металобрухту. Це місце – частина анонсованого нового сміттєвого полігону.

«Причина – якщо збирати металобрухт без перевірки у всіх, то через сюрпризи іноді детонують залишені авіабомби. Жадібність окупантів наказуємо винахідливосттю Маріупольського спротиву. Черговий раз передають привіт мчс росіі, що при розмінуванні залишають вибухові пристрої без догляду», – повідомив радник міського голови.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*