Російські окупаційні війська мали бути готовими до вторгнення в Україну вже наприкінці грудня 2021 року, але не встигли.

Про це розповів радник глави Офісу президента України Олексій Арестович.

Гордон запитав Арестовича, коли він зрозумів, що повномасштабне вторгнення Росії в Україну неминуче.

«Кінець жовтня. Я 100% знав, що нападуть. Уже був відомий перший строк готовності. Це було 26 грудня. Вони мали бути готовими на католицьке Різдво. Але вони не встигли через російську недбалість. Другою датою було 12 січня. Не встигли», – розповів радник глави ОПУ.

Наступна дата готовності в окупантів була 16 лютого, наголосив Арестович.

«Вони цілий місяць дали на підготовку, вирішили посилити. Тоді Росгвардію почали перекидати інтенсивно. До цього її не було. У них було два плани. Перший: вважали, що армія зараз зайде, за місяць розгром чи трохи менше. А Росгвардія потім приїде. Вони накинули її, сюди привезли на кордон. 16-го не встигли, – наголосив радник Андрія Єрмака. – А китайці заборонили. 12 лютого Олімпіада розпочалася. Китайці сказали «ні» – «не псуйте Олімпіади», так». Потім 20 лютого було закриття зимової Олімпіади 2022 року в Пекіні, продовжив Арестович, –  «22-го мали напасти».

«Але 23 лютого як би [у РФ – День захисника вітчизни]. Вони його відсвяткували – 24-го зранку нападають», – сказав радник глави ОПУ.

За словами Арестовича, про те, що росіяни нападуть о 5.00 24 лютого, він «залізно» знав «днів за три вже точно».

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*