Президент України Володимир Зеленський закликав країни Заходу заборонити в’їзд громадянам Росії. На його думку, це має стосуватися всіх росіян, навіть «хороших», які залишили територію країни-агресора через незгоду з політикою російського диктатора Володимира Путіна.

Про це Зеленський сказав в інтерв’ю газеті The Washington Post.

«Найважливіші санкції – це закриття кордонів, тому що росіяни відбирають чужу землю», – зазначив він, додавши, що росіяни повинні «жити у своєму світі, поки не змінять свою філософію».

У статті наголошується, що деякі критики виступають проти заборони в’їзду до західних країн для тих росіян, які виступають проти Путіна.

Зеленський прокоментував це досить різко.

«Якими б не були росіяни…нехай їдуть до Росії. Тоді вони зрозуміють. Вони скажуть, що ця війна не має до них жодного стосунку і що все населення не може нести відповідальність, чи не так? Може», – зазначив гарант.

Глава держави зазначив, що громадяни РФ обрали ту владу, яка у результаті розв’язала війну проти України. І тепер росіяни не борються проти цього уряду і не чинять на нього тиску.

«Хіба ви не хочете цієї ізоляції? Ви кажете всьому світу, що він повинен жити за вашими правилами. Тоді йдіть і живіть там (у РФ – Ред.). Це єдиний спосіб вплинути на Путіна», – сказав Зеленський, звертаючись до росіян.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 8 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*