Турецький виробник бойових безпілотників «Байрактар» Baykar Makina купив земельну ділянку для будівництва свого заводу в Україні.

Про це повідомив посол України в Туреччині Василь Боднар.

«Власник компанії “Байкар” створив свою українську компанію в Україні, ця компанія вже придбала земельну ділянку, вони розробили проект самого заводу та мають намір реалізувати його до кінця, оскільки це було майже особисте зобов’язання власників компанії зробити це виробництво в Україні», – сказав Боднар в інтерв’ю РБК-Україна, опублікованому в понеділок, 8 серпня, але не утточнив, де саме ця земельна ділянка розташована.

Посол запевнив, що завод з будівництва «Байрактарів» буде будуватися. За його словами, буквально тиждень тому уряд затвердив двосторонню угоду про його будівництво і надіслав її до парламенту на ратифікацію.

Боднар назвав таке рішення виробника не лише політичним, але й практичним, «оскільки на значній частині моделей, які будуть вироблятися на цьому заводі, будуть стояти комплектуючі українського виробництва. Це можуть бути двигуни, інші запасні частини, колеса, багато чого різного, що є високотехнологічне у нас, і може бути використане для цих літальних апаратів».

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2803Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*