Наприкінці липня «Повернись живим» оголосив про купівлю та передачу ЗСУ безпілотного авіаційного комплексу Bayraktar TB2 вартістю $16,5 млн.

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» та турецький виробник безпілотників Bayraktar – компанія Baykar Makina – офіційно оголосили про співпрацю. Меморандум про партнерство підписали голова турецької компанії Халук Байрактар та директор фонду Тарас Чмут у Стамбулі, повідомляється на сайті «Повернись живим».

Усі деталі майбутньої співпраці сторони не розкривають. У фонді лише повідомляють, що партнери «дійшли згоди про впровадження кращих практик та міжнародних стандартів для розвитку співробітництва та залучення інших представників до такої співпраці».

«Повернися живим» виходить на новий системний рівень роботи з міжнародними партнерами. Відтепер не лише держава буде гравцем на міжнародному рівні озброєння країни, а й такі фонди, як наш. І ми готові підтримувати державу, зокрема виробам військового призначення», — прокоментував Тарас Чмут.

Своєю чергою, Халук Байрактар зазначив, що розвиток компанії та орієнтована на людей культура відіграють провідну роль у допомозі Україні та фонду «Повернись живим».

«Нам є що одне одному дати у цій співпраці», – сказав Байрактар.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 1 день

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2710Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*