На територіях Херсонської області, де тривають активні бойові дії, є повністю знищені села. Натомість у деяких громадах залишилися жити до 10 людей.

Про це повідомляє пресслужба обласної державної адміністрації.

Так, у сотнях сіл розбиті дороги, знищені будинки, школи, заміновані поля та річки, пожежі у лісах, поранені та вбиті мирні люди.

Без світла та води деякі села перебувають уже 5 місяців, пенсії та соціальні виплати у таких селах люди не отримують із березня. Люди змушені тікати на підконтрольну Україні територію або у сусідні села. Тож наразі є громади, де залишилися жити до 10 людей, а деякі села повністю знищені.

Також уже два місяці Херсонщина залишається без зв’язку від українських мобільних операторів. Працює лише провідний інтернет, але трафік йде через росію, через що більшість сервісів заблоковані та працюють тільки з VPN.

За даними Генштабу ЗСУ, на Південнобузькому напрямку ворог зосереджує зусилля на утриманні зайнятих рубежів та недопущенні наступу підрозділів Сил оборони на Криворізькому напрямку.

Окупанти продовжують здійснювати вогневий вплив та авіаційні удари для сковування дій українських підрозділів. Вони поповнюють втрати та посилюють війська. Також вели повітряну розвідку позицій ЗСУ.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2785Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*