Турецька компанія Baykar безкоштовно передасть українській армії Байрактар, на який поляки збирали гроші.

Зібрані кошти передадуть на потреби України.

Про це повідомив організатор акції, польський журналіст Славомір Сєраковський.

У заяві Baykar сказано, що компанія зворушена солідарністю поляків.

«Дякуємо всім полякам, які підтримали цю важливу акцію. Ми вражені, що сотні тисяч поляків взяли участь у організованій акції. Ми хочемо стати частиною цього руху людської солідарності. Ми безкоштовно пожертвуємо українцям безпілотник Bayraktar TB2, щоб вони могли захищати батьківщину найкращим чином. А ми будемо стежити за призначенням коштів, зібраних українськими благодійними організаціями для цілей, які служать зміцненню України», — йдеться в листі компанії.

Сам організатор акції повідомив, що участь у збиранні коштів на «Байрактар» для України взяли участь понад 200 тисяч осіб та організацій.

«Ефект наших зусиль подвоївся! За домовленістю з українською та турецькою сторонами, ми спрямуємо зібрані кошти на гуманітарну допомогу українському суспільству, яке зазнає страшних жертв. Надлишок, тобто приблизно 1,8 млн злотих, згідно з описом збору, ми передамо до фонду Збройних сил України. Підсумовуючи: загалом наша фінансова підтримка України становить приблизно 50 000 000 злотих», — написав Сєраковський.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2785Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*