Партія «Єдина Росія» першою втекла з Херсона та пояснила це тим, що більше не може здійснювати «гуманітарну діяльність» після обстрілу ЗСУ Антонівського моста.

Насправді ж, діяльність цієї партії, була направлена на збір особистих даних для проведення «референдуму».

Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій.

У повідомленні сказано, що на тлі «переможних» реляцій Міністерства оборони РФ про те, що все йде «за планом» у російських медіа звучать тривожні нотки.

«Обстріл Антонівського мосту, який був своєрідною «дорогою життя» для російських військових у тимчасово окупованому Херсоні, крім логістичного, мав і великий психологічний ефект», — йдеться у публікації.

Центр стратегічних комунікацій зазнає, що насправді умови для військових РФ на Херсонщині стають дедалі важчими.

Це визнають і проросійські воєнні Telegram-канали, які відверто констатують, що «проблема з поступальними спробами ЗСУ відрізати правобережне угруповання ЗС РФ від постачання не вирішується.

Також російські пропагандисти визнають, що зв’язок з Херсоном не перерваний, але мости через Інгулець та через Каховську греблю теж пошкоджені ракетними ударами ЗСУ.

«Херсонські колаборанти Сальдо і Стремоусов наввипередки заявляли, що Антонівським мостом можна рухатись і «проблем з постачанням обласного центру не буде, всупереч успішним ударам ЗСУ». Вірогідно, вони починають розуміти, що якщо вже «Єдина Росія» згорнула свою діяльність, то і їм скоро доведеться тікати», — повідомляє Центр стратегічних комунікацій.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 22 часа

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2809Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*