Серед членів екіпажу знищеного українськими військовими крейсера «Москва», який затонув у Чорному морі у квітні, був син командира дивізії Чорноморського флоту окупантів контр-адмірала Олега Криворога.

Валерій Криворог служив на крейсері у званні капітан-лейтенанта.

Про це в середу, 27 липня, повідомило російське видання «Агентство» із посиланням на джерела.

Пропагандисти зазначили, що батько загuблого окупанта – командир 30 дивізії надводних кораблів ЧФ країни-терорuста Росії, до якої входила і «Москва».

Співрозмовники журналістів сказали, що Криворог після потоплення крейсера вважався «зниклим безвісти». Востаннє засвітився онлайн в «Вконтакті» 9 квітня – за п’ять днів до того, як українські воїни потопили крейсер окупантів.

Видання зазначило, що звернулося до пресслужби Чорноморського флоту, проте там «кинули слухавку» і на запитання відповідати не стали. На офіційний запит журналістів окупанти також не відповіли.

Нагадаємо, офіційно в Міноборони РФ визнали загибель всього одного члена екіпажу крейсера «Москва», котрий перебував на кораблі в момент його знищення. Ще 27 людей оголосили зниклими безвісти. При цьому публічно про зникнення своїх синів заявили щонайменше 13 російських сімей, ще одна родина каже, що командування підтвердило загибель їхнього родича. Щонайменше 10 моряків із цих 14 служили строкову службу.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 4 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2810Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*