Вранці 27 липня інформацію про обстріл Антонівського мосту в ефірі всеукраїнського телемарафона підтвердила речниця Сил оборони Півдня Наталя Гуменюк.

«Підкреслюю, що наші сили тримають під контролем важливі логістичні транспортні шляхи, які для ворога мають критичне значення, тому що це не дає йому можливості маневрів і підтягувати сили і боєприпаси. Те, що увага прикута до мосту, цілком зрозуміло. Я зауважу, що ми цінуємо все, що є в нашій країні, навіть коли воно під окупантами. Ми не руйнуємо інфраструктуру, ми руйнуємо плани ворога. Робота нашої артилерії настільки акуратна і ювелірна, що спрямована більше на деморалізацію ворожого війська. Удари були, але вони були філігранні», — сказала вона.

Більше того визнали вже удари по переправі і окупанти.

Так, пропагандистські російські ЗМІ вранці 27 липня повідомили, що залізничний Антонівський міст через Дніпро під Херсоном знову обстріляли з РСЗВ HIMARS і він має пошкодження. Однак про масштаби руйнувань не обмовилися.

Натомість у Херсонській ОВА говорять, що оцінити стан руйнувань мосту складно, оскільки окупанти до нього нікого не пускають.

«Після нічного відпрацювання Антонівський міст отримав суттєві ушкодження. Оцінити їх поки що складно — орки нікого не підпускають до нього з обох боків, але відновлювальні роботи точно займуть дуже багато часу і вимагатимуть ресурсів, з якими велика проблема в окупантів. Орки, вам же натякали, що з Херсона вам час валити, поки можете», — написав перший заступник голови Херсонської ОВА Юрій Соболевський.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 9 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*