Володимир і Олена Зеленські дали інтерв’ю британському журналісту і телеведучому Пірсу Моргану в ефірі Talk TV, яке відбулося у Києві.

Президентське подружжя розповіло про те, як змінилися їхні стосунки з початку війни, пише Daily Mail.

Перша леді зазначила, що війна зблизила їх і зміцнила шлюб. Тепер вони більше цікавляться одне одним.

«Я згодна з теорією, що шлюб стає міцнішим після випробувань. Думаю, у нашому випадку буде так само. Ми стали більше цікавитись одне одним, я думаю, у нашому випадку буде та сама історія. Нам є ще, що сказати одне одному. Сподіваюся, що ці випробування зроблять нас згуртованішими», — зазначила Олена.

Зеленський додав: «Моя відповідь не була б іншою».

На що його дружина сказала: «Ти повинен мати свою думку з цього приводу».

Тоді Володимир, сміючись, сказав: «Коли ти поруч зі мною, твоя думка в пріоритеті! Але я б сказав, що в мене немає іншого досвіду. У мене була лише одна дружина, і я щасливий».

До слова, Володимир і Олена одружилися у 2003 році. Вони виховують двох дітей: 9-річного Кирила і 18-річну Олександру.

В інтерв’ю Зеленська сказала, що війна вкрала дитинство у її сина. Він втратив будь-який інтерес до хобі, якими захоплювався до початку повномасштабного вторгнення. Вона не може повернути його «займатися мистецтвом і гуманітарними науками». Наразі Кирило, коли виросте, мріє бути військовим. За словами першої леді, про це мріють усі українські хлопці.

«До війни мій син ходив до ансамблю народного танцю. Він грав на піаніно, вивчав англійську, відвідував спортивний клуб. Але після майже п’яти місяців війни України з Росією, єдине, чого він хоче навчитися, — це бойові мистецтва та те, як користуватися гвинтівкою», — розповіла Олена.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 9 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*