На фронті загинули двоє братів із невеликого села Голики Хмельницької області. Молодший віддав життя за свободу України ще в перші дні повномасштабного вторгнення РФ. А старший загинув 17 липня на Донеччині.

У матері Героїв нікого не залишилося – своїх батьків і чоловіка вона втратила кілька років тому.

Днями у невеликому селі Голики Хмельницької області поховали 26-річного Олександра Погорільчука, старшого бойового медика 80-го десантно-штурмового батальйону військової частини А-0284.

Олександр служив у армії з 2019 року. Найближчим часом він збирався одружитися зі своєю дівчиною, з якою вже давно зустрічався. Пара була заручена та планувала весілля. Тепер наречена разом із мамою Олександра проводжала його в останню путь.

А ще в лютому на сільському цвинтарі поховали молодшого брата Олександра, 22-річного Віктора Погорільчука, який загинув 26 лютого, через два дні після вторгнення Росії. Хлопець воював на Херсонщині та вночі на БТР вивозив із поля бою своїх поранених товаришів неподалік Шилової балки. Проте ворожий Су-25 завдав удару по БТР, Віктор загинув.

«Коли мама поховала молодшого брата, вона попросила Олександра залишитися з нею. Адже він тепер – єдиний син. Чоловік помер чотири роки тому. А два роки тому пішла її мама, батько помер набагато раніше. Але старший син сказав, що не може залишити своїх товаришів на фронті, вони на нього чекають. І поїхав. Тепер їхня мама залишилася зовсім одна», – розповів староста села Василь Конченко.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 13 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2772Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*