Кім каже, що люди відмовляються від обіцяної винагороди у сто доларів за колаборанта і надають корисну інформацію про зрадників безкоштовно.

Про це він розповів в ефірі телемарафону «Єдині новини».

Раніше очільник Миколаївської ОВА повідомив, що область збираються закрити на певний час, аби перевірити підозрюваних у зраді. Йшлося, зокрема, про 69 можливих колаборантів.

«Три людини ми зараз відпрацьовуємо з цього загалу, а інших перевіряємо. Багато інформації. Люди відмовляються від грошей, допомагають просто так і надають інформацію. Частина з цієї інформації корисна, ми працюємо з нею», — зазначив Кім.

Він пояснив, що область можуть закрити лише після жнив, аби не заважати місцевим фермерам.

«Це буде через тиждень-два після того, як закінчиться активна фаза зі збору урожаю для того, щоб не заважати нашим фермерам. Після того ми потренуємося разом з поліцією, військовими та Нацгвардією щодо ДРГ і відпрацюємо тих, хто погано ставиться до України», — пояснив Кім.

Він наголосив, що всіх зрадників знайдуть, хай би що вони не робили.

«Нехай готуються, не готуються — ми їх знайдемо. Тут питання лише часу. Тому ми йдемо своїм шляхом, у нас є свій план, і ми його реалізовуємо, а то їхні проблеми, що вони будуть з цим робити», — заявив Кім.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 9 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*