Кулініч та Сівкович приховали інформацію про плани ворога щодо захоплення України від керівництва СБУ та держави.

Колишній голова управління Служби безпеки України в Криму Олег Кулініч, затриманий раніше правоохоронцями, працював у парі та під керівництвом екс-заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича, забезпечуючи швидке захоплення південних областей України.

Важливим моментом стало те, що обидва фігуранти справи приховали інформацію про плани щодо нападу армії путіна з Криму від керівництва СБУ та держави.

За даними слідства, Кулініч та Сівкович працювали на окупантів як мінімум з червня 2019 року, і саме їхня зрада створила основу для швидкого захоплення прилеглих до тимчасово окупованого півострова регіонів нашої країни України.

Крім того, обидва передбачувані зрадники забезпечували «зливали» ворогові інформацію, яка є державною таємницею, а також впливали на кадрові призначення та управлінські рішення до СБУ.

Наприклад, за кілька годин до вторгнення контррозвідники СБУ проінформували Кулініча про підготовку путінської «спецоперації», а він не повідомив про це до Києва і не віддав підлеглим розпоряджень про перешкоджання планів ворогові.

Саме тому напад агресора з боку півострова дозволив росіянам захопити південні регіони країни та дійти практично без опору до Нової Каховки.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 3 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*