19 липня українців сколихнула новина про те, що померла актриса і телеведуча Руслана Писанка.

Вперше після цієї трагічної новини її чоловік Ігор Ісаков дав інтерв’ю програмі «Сніданок з 1+1» і розповів про те, як жінка прожила останні дні свого життя.

Так, чоловік уточнив — Писанка мовчала про свою хворобу, бо не хотіла, щоб колеги та шанувальники бачили її такою.

Ігор згадував, що, живучи в Німеччині (куди вони вирушили в лютому), вона завжди ретельно збиралася, одягала перуку і фарбувалася перед виходом на вулицю. Таким чином вона намагалася приховати свій хворобливий вигляд.

«У мене Руся була людина-магнітик, який притягував до себе дуже позитивних людей. Нам неймовірно пощастило, що в Німеччині з’явилися такі друзі, які нас відразу пустили до себе в сім’ю. Це був будинок. І так вийшло, що вони їхали у відпустку і десь днів через п’ять, як Руся пішла, підійшов чоловік і сказав: «Візьміть ключі від будинку і живіть у нас стільки, скільки треба». Я забрав Русю після крапельниці. Була шоста хімія, я забрав її й відразу привіз в будинок. Я безмежно вдячний цій родині, що дали відчути Русі останні дні себе як вдома», — розповів Ігор Ісаков.

Нагадаємо, Руслану Писанку вже кремували. Про це розповіла Ольга Сумська. Прощання з нею відбудеться в Німеччині, в місті Кайзерлаутерн. Потім чоловік зірки перевезе її прах до Києва і тут артистку поховають на Байковому кладовищі.

Зараз йде процес оформлення всіх документів.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 9 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2801Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*