Відомий український ведучий, шоумен та волонтер Сергій Притула привідкрив завісу таємниці щодо того, на що витратять гроші — понад 600 млн грн, — які всією країною збирали на «Байрактари».

Нагадаємо, компанія Baykar вирішила надати Україні три безпілотники безкоштовно. Тож зібрані кошти спрямують на інші потреби ЗСУ.

Як розповів Притула в ефірі проекту FreeДом, до нього вже у мережі починають висувати претензії, куди він подів гроші.

«Якщо капати кожен день мені на мізки, це ні до чого не призведе, я все одно не розкрию ті речі, які я не маю права розкривати. Процес просто йде. Я не можу його «спалити» своїми публічними заявами… Є таке слово як тендер, це займає трохи часу. Тому що ті закупки, які ми хочемо зробити, це не в гастроном по ковбасу зайти», — наголосив волонтер.

Він додав, що вже визначилися, що закупити для потреб армії, перебравши багато різних варіантів.

«Тут важливо було, щоб це придбання відповідало очікуванням людей. Людина, яка кинула гривню, 20, 100, тисячу, мільйон на «Байрактар», вона усвідомлювала, що прикладається до придбання чогось, що буде нести смерть окупантам. Ми обрали той варіант, який зробить смерть ворогам у величезних масштабах», — розповів Сергій.

Він додав, що, ймовірно, за 2-3 тижні стане відомо, про що йдеться.

«Ви, коли дізнаєтеся, якщо все зростеться, що ми закупили, у вас світ перевернеться… Це буде гучно», — підсумував ведучий.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 9 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2713Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*