Дочка російського актора-пропагандиста Володимира Машкова — Марія Машкова, яка з початку повномасштабного вторгнення Росії відгукується проти війни в Україні, показала архівні відео свого перебування в Києві в 2021 році і звернулася до росіян і українців.

Так, на своїй сторінці в Instagram, російська актриса, яка зараз з сім’єю живе в США, написала, що кожен її ранок починається однаково.

«Відкриваю новини з надією, що війна закінчилася. Але вона йде. Нехай на Патріках в центрі Москви таке відчуття і відсутнє. Але Росія, як і раніше, вбиває мирних жителів, розповідаючи, що цілилася у військові бази злісного нацистського ворога. В ім’я збереження руського міра і припинення утиску російської мови», — розповіла Машкова.

«Росіяни! Україна — неймовірно красива країна. У ній живуть люди. Такі ж, як ми. Я не прошу вас геройствувати. Пропоную хоча б зробити перший крок. Усвідомити, що те, що ми творимо — це пи*дец. І спаліть же ви нарешті телік!»- закликала актриса.

«Українці! Ви обов’язково переможете! Весь світ допоможе відбудувати ваші зруйновані міста. Ви сильні і вільні. А ми будемо на вас дивитися і вчитися. Довго. Складно. Боляче», — зазначила Машкова

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 4 часа

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2785Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*