Завжди сумирні й слухняні, дисципліновані і такі, що поклоняються кремлівському агресору буряти в Україні повинні були стати нескінченним запасом тих, кого не шкода. Але віддалений регіон, де практично ніколи не відбуваються протести, стомився мовчати. Причиною невдоволення стало усвідомлення того, що Бурятію просто експлуатують, а населення буквально винищують.

Про це йдеться у сюжеті проекту FreeДом.

Гучна історія з відмовниками, яких вже везли на батьківщину, але потім повернули на фронт, отримала своє продовження.

Днями видання «Медіазона» отримало підтвердження нових безчинств в армії щодо бурятів. Людей, які відслужили 4 місяці за контрактом, додому просто не відпускають.

Додому буряти переважно повертаються у трунах. За свідченнями місцевих активістів, похорони у регіоні відбуваються мало не щодня. Ті, кому більше щастить, опиняються у полоні.

Тим часом у самій Бурятії нова сенсація: активісти хочуть вийти зі складу Росії всім регіоном і навіть попросили допомоги у президента США Джо Байдена. Вони звернулися з відкритим листом до Білого дому, мовляв, допоможіть Бурятії, Мордовії і Татарстану відстояти своє право на існування.

«Всі ці події показують головне — невдоволення кремлівським режимом зростає навіть там, де цього ніхто не очікував», — зазначають журналісти.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 13 часов

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2772Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*