У вівторок, 19 липня, президент РФ Володимир Путін зустрівся з турецьким колегою Реджепом Таїпом Ердоганом у Тегерані (Іран).

Російський диктатор подякував лідеру Туреччини за його допомогу у вирішенні проблеми голоду, яку він сам і влаштував, відправивши своїх військових на повномасштабну війну проти України.

Йшлося про сприяння Туреччини у питанні вивезення українського зерна через Чорне море.

«Я хочу вам подякувати за ваші зусилля посередницькі, за надання майданчика для переговорів щодо проблем продовольчого характеру, проблем вивезення зерна через Чорне море. За вашого посередництва ми просунулися вперед. Не всі питання, щоправда, вирішені. Але те, що рух є, вже добре», – сказав Путін.

Ердоган зі свого боку сказав, що під час останніх стамбульських переговорів щодо зерна позиція, яку зайняла РФ, була «дуже позитивною та конструктивною», передають кремлівські ЗМІ.

«Звичайно ж, результат, який ми отримаємо за підсумками цих переговорів, безперечно, буде обговорюватися в усьому світі. Я хочу ще раз висловити вам подяку і сподіваюся, що наші переговори пройдуть продуктивно», – додав Ердоган.

Advertisement
0

Автор публикации

не в сети 2 дня

Редактор "Freepress"

0
Комментарии: 0Публикации: 2785Регистрация: 07-04-2022

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Авторизация
*
*